مشكل دیدار با رئیس دولت اصلاحات چیست؟ او خطرناك است یا احمدی نژاد؟

تهران- ایرناپلاس- نایب رئیس فراكسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی می‎گوید كه اگر فرصتی فراهم شود به دیدار رئیس دولت اصلاحات می‎رود و می‌پرسد: مشكل ایشان كه در هیچ دادگاهی محاكمه نشده، چیست؟

دیدار هفته گذشته اعضای فراكسیون امید مجلس با رئیس دولت اصلاحات، حواشی و مخالفت‎های چند نماینده اصولگرای مجلس را به‎همراه داشت. البته دیدار دو سال گذشته این نمایندگان با رئیس دولت اصلاحات نیز با واكنش‎هایی روبه‌رو شده بود. نمایندگان معترض از علی مطهری، محمدعلی وكیلی و بهروز نعمتی، نمایندگان مردم تهران شكایت كرده بودند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‎آبادی، نماینده مردم رشت و از اعضای فراكسیون مستقلین مجلس است كه در دیدار دو سال گذشته با رئیس دولت اصلاحات حضور داشت، اما در دیدار هفته گذشته غایب بود.

ایمن‎آبادی در این باره به ایرناپلاس می‎گوید: شركت نكردنم در این دیدار، ارتباطی با حواشی به‌وجود آمده در سال 95 ندارد. من از دیدار اطلاعی نداشتم و فكر می‎كردم فقط اعضای فراكسیون امید به ملاقات ایشان می‎روند.

جعفرزاده ایمن آبادی درباره حواشی به‌وجود آمده در جلسه صحن علنی مجلس در مورد دیدار فراكسیون امید با رئیس دولت اصلاحات تصریح می‎كند: اصلاً شما آقای خاتمی را با آقای احمدی‎نژاد مقایسه كنید! ببینید چه كسی برای كشور ایجاد زحمت می‎كند؟ یك فردی رئیس‌جمهور این مملكت بوده ‎است و حالا هم در كمال اخلاق‎مداری و فروتنی به انقلاب و نظام خدمت می‎كند، مردم را به آرامش و حضور در انتخابات دعوت می‎كند و با انقلاب و نظام هماهنگ است. درحالی كه فرد دیگری اصل ولایت‌فقیه و نظام را زیر سؤال می‎برد، به سران سه قوه حمله می‌كند، مسئولان كشور را دزد خطاب می‌كند و هیچ خط قرمزی را لحاظ نمی‎كند، اما آزادانه فعالیت دارد!

این نماینده مجلس شورای اسلامی اضافه می‎كند: كدام‌یك از این دو نفر برای كشور خطر دارند؟ البته من مخالف برخورد با احمدی‎نژاد هستم. او هم یك انسان است كه اظهارنظر می‎كند و باید آزاد باشد.

جعفرزاده همچنین تأكید می‎كند: مشكل رئیس دولت اصلاحات كه در هیچ دادگاهی محاكمه نشده چیست؟ حتی نمی‎شود ایشان را ملاقات هم كرد؟ البته ممنوع‌التصویری‌اش هم معلوم نیست از كجا آمده است.

نماینده مردم رشت می‎گوید من آمادگی دیدار را داشتم و از نظرم ملاقات با رئیس دولت اصلاحات هیچ اشكالی ندارد. بعداً هم اگر فرصتی فراهم شود به دیدار ایشان خواهم رفت.