امام جمعه موقت اصفهان: دل مردم را با پیش‌بینی نادرست خالی نكنیم

تهران- ایرناپلاس- امام جمعه موقت اصفهان معتقد است سال 98 سال بهتری خواهد بود. او به كسانی كه پیش‌بینی می‌‌كنند سال جدید سال سختی است هشدار می‌دهد با این پیش‌بینی‌های نادرست، دل مردم را خالی نكنند.

محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با ایرناپلاس اظهار می‌كند: اینكه از الان پیش‌‌بینی كنیم سال جدید سال سختی است، درست نیست، چرا كه در حقیقت ما با این كار، دل مردم را خالی می‌كنیم.

او می‌افزاید:‌ اینطور پیش‌بینی‌ها دقیقاً در راستای سیاست دشمن حركت كردن است. دشمن ‌می‌خواهد پشتوانه نظام را از بین ببرد و مردم را نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران دلسرد كند. اگر ما هم از الان بگویم سال جدید سال سختی خواهد بود، ما هم در همان راستا حركت كرده‌ایم.

رهبر می‌گوید: اگر تحت فرمان رهبری به توان داخلی تكیه كنیم، بر كار و تلاش خود بیفزایم، از اشرافی‌گری به دور و به فكر توده‌ها باشیم، قطعاً سال جدید سال خوبی خواهد بود.

این فعال سیاسی اصولگرا خطاب به مسئولان توصیه می‌كند: در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها، توده‌‌های مردم را باید در نظر گرفت. مسئولان باید متعهدانه‌تر فعالیت كنند و اشرافی‌گری در زندگی آنها نیاید. باید جلوی حقوق‌های نجومی و فاصله‌‌‌های طبقاتی را بگیرند. در یك كلمه اگر عدالت در كشور رعایت شود، مشكلات حل خواهد شد.

رهبر یادآور می‌شود: كشور با عدالت می‌ماند، ما باید روی عدالت كار كنیم. مقام معظم رهبری هم در پیام گام دوم انقلاب از آینده روشن صحبت كردند. بنابراین من اصلاً معتقد نیستم كه سال جدید سال سخت‌‌تری باشد، بلكه امیدواریم سال بهتری باشد.

او تأكید می‌كند: برای مدیریت كشور باید تدبیر صحیح اسلامی و انقلابی داشته باشیم كه اگر این‌طور باشد، هیچ مشكل و نگرانی نخواهیم داشت.

**اداره كل اخبار چندرسانه ای**ایرناپلاس**