۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۸
کد خبر: 83311282
۰ نفر
روايت عليخاني از جلسه سياسيون با رئيس‌جمهوري

تهران- ايرناپلاس- يك فعال سياسي درباره جلسه ديشب فعالان سياسي با رئيس‌جمهوري گفت: اين جلسات فرصتي براي افزايش وحدت در كشور است كه بتوانيم با انسجام بيشتر در كشور در مقابل آمريكا ايستادگي كنيم.

قدرت‌الله عليخاني، فعال سياسي و نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با ايرناپلاس در ارزيابي خود از جلسه شب گذشته سياسيون با رئيس‌جمهوري گفت: در مجموع اين جلسه مثبت و قابل‌قبول بود. فعالان سياسي از هر دو طيف حضور داشتند و نقطه نظرات خود را درباره مسائل كلان كشور در حضور رئيس‌جمهوري آقاي روحاني مطرح كردند.

عليخاني در اين باره ادامه داد: در جلسه شب گذشته از طيف اصولگرايان قريب 20 نفر از جمله آقايان غلامعلي حدادعادل، محمدرضا باهنر، اسدالله بادامچيان، غلامرضا مصباحي‌مقدم و حسين مظفر حضور داشتند. از طيف اصلاح‌طلب نيز قريب 20 نفر از احزاب اتحاد ملت، كارگزاران و اعتماد ملي حضور داشتند.

اين نماينده سابق مجلس درباره موضوعات مطرح شده در اين جلسه افزود: در اين جلسه فعالان سياسي حاضر مشكلات كشور، مسائل موجود بين ايران و آمريكا و معيشت مردم و مشكلات اقتصادي را مطرح كردند. همچنين چند تن از حضار به ناكارآمدي بعضي از وزارتخانه‌ها اشاره كردند و خواستار رسيدگي به اين كم‌كاري‌ها شدند. بعد از حضار هم آقاي روحاني صحبت كوتاهي كردند و درباره برخي از مسائل و مشكلات از جمله مسئله آمريكا نكاتي را مطرح كردند و بر اين نكته تأكيد داشتند كه مردم مشكل اقتصادي هم دارند، اما تنها مشكل آن‌ها اقتصادي نيست و درباره انتخابات هم گفتند كه چنانچه يك دستگاه و اتاق براي انتخابات تصميم نگيرد، مي‌توانيم شرايط خوبي را داشته باشيم.

عليخاني تأكيد كرد: اين جلسات براي افزايش وحدت و انسجام در كشور است تا بتوانيم با اتحاد بيشتر مشكلات را حل كنيم و در مقابل آمريكا ايستادگي كنيم و اميدواريم كه به اين وحدت هرچه بيشتري برسيم.