۲۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۲
کد خبرنگار: 1900
کد خبر: 83348823
۰ نفر
دبیر هیأت دولت: زینی‎وند برای وزارت آموزش و پرورش اصلاً مطرح نشده بود

تهران- ایرناپلاس- دبیر هیأت دولت، انتخاب زینی‎وند برای سرپرستی وزارت آموزش پرورش را تکذیب می‎کند و می‎گوید این موضوع اصلاً در ریاست جمهوری مطرح نشده بود.

محسن حاجی‎میرزایی، دبیر هیئت دولت در واکنش به این ادعا که دولت، ابتدا مجتبی زینی‎وند را به‎عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش انتخاب کرده ‎بوده، اما به‎دلیل حواشی رسانه‎ای از این انتصاب منصرف شده‎ است به ایرناپلاس می‌گوید: خبر انتخاب آقای زینی‎وند کذب است و ما نمی‌دانیم از کجا آمده‎ بود.

دبیر هیئت دولت همچنین تأکید می‌کند که این موضوع اصلاً در ریاست جمهوری مطرح نشده‎ بود.

پس از استعفای ناگهانی سیدمحمد بطحائی از وزارت آموزش و پرورش خبرهایی مبنی بر انتصاب مجتبی‎ زینی‎وند، معاون به عنوان سرپرست این وزارت منتشر شد. این خبر را اولین بار خبرگزاری تسنیم و بعد از آن هم خبرگزاری ایلنا به نقل از منابعی منتشر کردند. چیزی از انتشار این خبر نگذشته بود که از یک طرف پرویز اسماعیلی، معاون اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر ریاست جمهوری به خبرگزاری صداوسیما خبر داد: هنوز رئیس جمهوری حکمی برای سرپرستی وزارت آموزش و پرورش صادر نکرده است، از طرف دیگر زینی‎وند نیز در گفت‎وگو با فارس این خبر را تکذیب کرد.

با این وجود درحالی که چند روز بعد رئیس جمهور در طی حکمی سید جواد حسینی را به عنوان سرپرست این پست معرفی کرد، گمانه زنی‌هایی مطرح شد مبنی بر اینکه قرار بر انتصاب زینی وند برای سرپرستی وزارت آموزش و پرورش بوده، اما دولت به دلیل انتشار این خبر از انتصاب او منصرف شده است؛ موضوعی که دبیر هیئت دولت آن را رد می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =