توضیحات استاندار خوزستان درباره تصویر درگیری نیروی انتظامی و مردم

تهران- ایرناپلاس- استاندار خوزستان در توضیح تصاویر منتشر شده از درگیری نیروی انتظامی با مردم یک منطقه بر سر تخریب خانه‌هایشان می‌گوید: این تصاویر مربوط به کوی طاهر است و دادستانی به شهرداری دستور داده ساختمان‌های این منطقه را به‌دلیل تصرف، تخریب کنند.

روز گذشته تصاویری از درگیری نیروی انتظامی و مردم یکی از روستاهای خوزستان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. گفته می‌شد، این تصاویر مربوط به روستای برومی از دهستان مشرحات است و وقتی یکی از نهادها قصد تخریب خانه این افراد را داشته، با مقاومت عمومی مواجه شده است.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان دراین‌باره به خبرنگار ایرناپلاس توضیح می‌دهد: این تصاویر به روستای برومی مربوط نیست، بلکه مربوط به منطقه‌ای به نام کوی طاهر در اطراف اهواز است. اینها در این منطقه ساخت‌وساز غیرمجاز انجام داده‌اند و دادستانی به شهرداری اعلام کرده است ساختمان‌هایی که در این زمین‌هایِ تصرف‌شده، ساخته شده‌اند را تخریب کند.

وی ادامه می‌دهد: ساکنان محله نیز اقدام به سنگ‌پرانی کرده و نیروی انتظامی برای متفرق کردن، ناچار به تیراندازی هوایی می‌شود. علاوه بر این، دو فرد اصلی را که اقدام به این تصرف کرده بودند، دستگیر کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha