۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۶
کد خبرنگار: 1898
کد خبر: 83454377
۲ نفر
تکذیب استعفای رئیس جمعیت هلال احمر

تهران- ایرناپلاس- در ادامه برخورد با عوامل متخلف در سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر امروز یک فرد دیگر دستگیر شد. در ارتباط با این موضوع، مدیرکل روابط عمومی سازمان جمعیت هلال احمر در گفت‌وگو با ایرناپلاس توضیح داد: مدیر بازداشت شده، به سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر هیچ ربطی ندارد.

اسماعیل رمضانی می‌گوید: آقای ح.الف که دستگیر شده، نه مدیر هلال احمر است، نه کارمند، نه از پرسنل و نه استخدامی ماست و هیچ ارتباطی با مجموعه ما ندارد. نیروهای سازمان ما همه سر جایشان هستند. دلیل بازداشتش را ما نمی‌دانیم و مقامات قضایی باید بگویند. تأکید می‌کنم مدیر دیگری از جمعیت هلال‌احمر دستگیر نشده است. همه این اخبار کذب است.

این در حالی است که غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه پیش از ظهر امروز در نشست خبری خود در مورد بازداشت رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: «اصل بازداشت درست است و مربوط به نحوه واردات دارو با ارز دولتی و گران‌فروشی در بازار آزاد است. تعدادی از افراد در این رابطه بازداشت و پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است.»

رمضانی همچنین در ارتباط با استعفای علی‌اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر هم می‌گوید: این شایعه است و درست نیست. خبر برخی سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر استعفای رئیس جمعیت هلال احمر صحت ندارد و قویاً تکذیب می‌شود.

به گزارش ایرناپلاس، امروز اخباری مبنی بر اینکه یکی از مدیران سازمان تدارکات پزشکی توسط دستگاه قضایی دستگیر شده است، منتشر شد. گفته می‌شود این فرد یکی از افراد پشت پرده تخلفات سازمان تدارکات پزشکی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =