۳۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۱
کد خبر: 83484415
۰ نفر
جلودارزاده: برای حذف رقبا به هر دروغی متوسل می‌شوند

تهران- ایرناپلاس- یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی می‎گوید: برخی گروه‎ها که در انتخابات گذشته شکست خورده‌اند، حالا شروع به تخریب برخی نمایندگان کرده‎اند تا بتوانند رقبای خود را از بین ببرند.

سهیلا جلودارزاده، نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید درباره تخریب برخی نمایندگان در آستانه انتخابات مجلس به ایرناپلاس، می‎گوید: نمایندگان مجلس، وظایف خطیری دارند و نباید اشتباه کنند، زیرا به مجلس نیامده‎اند که اشتباه کنند. یک نماینده مجلس نباید به دنبال منافع شخصی خود باشد. نمایندگان هم ‎باید برای موکلانشان تلاش کنند و اگر خطایی مرتکب شدند، هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان به پرونده آنان رسیدگی می‎کند.

جلودارزاده در ادامه تصریح می‎کند: در حال حاضر با توجه به نزدیکی انتخابات، تعدادی از گروه‎ها و جناح‎ها که نتوانسته‎اند وارد مجلس شوند، شروع به تخریب کرده‎اند تا بتوانند رأی رقبای خود را از بین ببرند. زیرا وقتی ما کسی را نماینده بدی تلقی و او را تخطئه می‎کنیم، یعنی ما خوبیم که او بد است. البته مردم هم این موضوع را قضاوت و سوابق را بررسی می‎کنند.

این نماینده مردم تهران معتقد است: اگر مردم فریب بخورند، باعث می‎شود نیروهایی که با صداقت کار کرده‌اند، به انزوا بروند و از ادامه خدمت دور بمانند. همچنین باید به کسانی که این کارها را انجام می‎دهند، بگوییم اگر به فکر اصلاح هستید، آدم مفسد را به مراجع قضایی معرفی کنید تا رسیدگی عادلانه شود.

او در ادامه با طرح این پرسش که آیا فضاسازی‎هایی که علیه برخی نمایندگان صورت گرفته، اخلاقی و شرعی است، توضیح داد: می‌گویند وقتی می‎خواهی حتی آب بخوری، بسم‎الله بگو تا واجبات و مستحبات رعایت شود، اما آیا نباید به آثار این تهمت‎ها و تخریب‎ها  که گسترده هم هست، فکر کرد؟ حضرت امام(ره) نیز همیشه با این شیوه مخالف بودند.

جلودارزاده همچنین اضافه کرد: به‌ اندازه کافی همه حرف زده و برای مردم شناخته شده‎اند، اما عده‌ای اصرار دارند که کار غلطشان را ادامه دهند. شایعات، هتک حرمت و آبرو بردن از گناهان کبیره است. برخی به اسم خدا و به اسم دین کارهایی انجام می‌دهند که رنگ و بوی دینی ندارد و در راستای منافع شخصی و گروهی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =