۲۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۶
کد خبرنگار: 3042
کد خبر: 83550440
۱ نفر

برچسب‌ها

عبدالرضا داوری: خبر خروج مشایی از کشور، کذب محض است

تهران- ایرناپلاس- یکی از نزدیکان محمود احمدی­‌نژاد گفت: خبر منتشر شده مبنی بر خروج اسفندیار رحیم مشایی، معاون اول احمدی‌­نژاد کذب محض است.

عبدالرضا داوری، از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد، در واکنش به خبر خروج رحیم مشایی به ایرناپلاس گفت: این خبر کذب محض و خنده‌دار است.

او همچنین اضافه کرد: پریشب من با آقای مشایی بودم. انتشار این خبرها غیراخلاقی است، حالا اینکه آقای روحانی بحث مقابله با فساد را مطرح کرده ­است نباید باعث شود که عده‌­ای بخواهند از این فرصت سوءاستفاده کرده و جریان­‌سازی کنند.

مهران عبدالله­ پور، وکیل مشایی نیز در گفت و گو با خبرنگار قضائی ایرنا گفته: از امروز صبح خبر فرار موکلم از کشور در فضای مجازی منتشر شده است. کسانی که وی را می شناسند، می دانند که ایشان این کار را به هیچ عنوان انجام نمی دهد و پشت انتشار این خبر کذب جز شیطنت چیز دیگری نیست.

این وکیل دادگستری در پاسخ به این سوال که اکنون ایشان در تهران یا شهرستان هستند، اظهار بی اطلاعی کرد و در مورد مدت زمان مرخصی استعلاجی رحیم مشایی گفت: مدت زمان دقیق مرخصی ایشان را نمی دانم.

وی در مرخصی استعلاجی بوده که مادرش فوت کرده و هفته گذشته در ختم شرکت کرده است.

عبدالله پور همچنین گفت: قطعا اینگونه نیست، اولا ایشان کجا برود، کشور و مملکت خودش است و به چه دلیل باید برود. کسانی که این حرف را درآوردند خودشان باید به زودی بروند.

مشایی به گفته غلامحسین اسماعیلی، رییس کل دادگستری  تهران از شهریورماه سال ۹۷، به ۶ سال و ۶ ماه حبس محکوم شده است و چنانچه این رأی مورد تأیید دادگاه تجدیدنظر قرار بگیرد به موجب قانون، اشد مجازات و صرفا ۵ سال آن اجرا خواهد شد. 
اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام و توهین به مقامات قضایی از اتهامات اوست.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =