چرا هیأت رئیسه مجلس بیانیه علیه روحانی را تکثیر و پخش کرد؟

تهران- ایرناپلاس- یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: چرا هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی باید چنین بیانیه‌­هایی با محتوای تقابلی بین دولت و رهبری را تکثیر و پخش کند؟

پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس درباره بیانیه‌­‌ای که امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی پخش شد، به ایرناپلاس گفت: امروز روی میز همه ما بیانیه‌­ای کاغذی همراه با تفسیر صحبت‌های رئیس جمهوری در یزد گذاشته شده بود که محتوایی تقابلی بین آقای روحانی و رهبری داشت.

سلحشوری همچنین اضافه کرد: البته این بیانیه، با واکنش تند همکاران مواجه شد؛ چرا که اکنون ما به اتحاد ملی احتیاج داریم و نباید کسانی تفرقه افکنی کنند.

نماینده مردم تهران همچنین اظهار کرد: نویسنده نامعلوم بود، درصورتی که بیانیه‌­ هایی که در مجلس منتشر می­‌شود باید با اسم و مشخصات داشته باشد. اما بالاخره این بیانیه توسط هیأت رئیسه تکثیر شده بود. همچنین کسی که این کار را کرده بود باید اسمش را بنویسد. اما چرا هیأت رئیسه مجلس باید چنین چیزهایی را پخش کند؟

او در ادامه بیان کرد: این بیانیه باید از سوی هیأت رئیسه منتشر شده باشد، زیرا اینجا مجلس است و نمی‌­توان شب­‌نامه پخش کرد و ما برای انتشار بیانیه‌­‌ها باید ابتدا از هیأت رئیسه اجازه بگیریم و از سوی آنان محتوا چاپ شود.

اجازه توزیع بیانیه علیه دولت از سوی نماینده ساری

علی‌اصغر یوسف نژاد، نماینده مردم ساری و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در همین باره به ایرنا گفته­ است: مجتبی ذوالنوری نماینده قم اظهارنظری را درباره‌ سخنان روز گذشته آقای روحانی در یزد تنظیم کرد که برای توزیع باید به تایید هیات رئیسه می‌رسید و من به عنوان مسئول اداری این کار، اجازه توزیع آن را دادم.

صبح امروز بیانیه ای دو صفحه ای در صحن علنی مجلس شورای اسلامی پخش شد و در این بیانیه بی نام، سخنان حسن روحانی در سفر به یزد را در تقابل با رهبری و تفرقه انگیز عنوان کرده بود.

گفتنی است چند نوجوان هم که روز گذشته تلاش کردند در سخنان رئیس جمهوری اخلال ایجاد کنند، اقدام خود را با شعار «این همه لشکر آمده؛ به عشق رهبر آمده» انجام دادند که خط انحرافی تقابل رهبری و رئیس جمهوری را مطرح می‌کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha