محمود صادقی: وزارت اطلاعات از من شکایت نکرده است

تهران- ایرناپلاس- محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که وزارت اطلاعات از او شکایتی نکرده است.

به تازگی سخنگوی هیئت نظارت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس اعلام کرده بود که وزارت اطلاعات بابت دیدارهای محمود صادقی با برخی از کسانی که در پرونده ترور دانشمندان هسته‌ای چند سال پیش به اشتباه بازداشت شده بودند، و وعده‌هایی که به آنها داده از این نماینده شکایت کرده است. اما حالا این نماینده مردم تهران با نوشتن توییتی اعلام کرد: وزارت اطلاعات از من شکایت نکرده، بلکه به رئیس مجلس نامه نوشته است. 

او همچنین اضافه کرد که از محتوای نامه اطلاعی ندارم. انتظار می‌رود سخنگو اظهارات خود را اصلاح کند. 

چند روز پیش، محمدجواد جمالی، سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس به ایسنا گفته بود وزارت اطلاعات به دلیل اینکه آقای صادقی «جلساتی با مظنونان قبلی این پرونده داشته و به آنها قول‌های خلاف واقع داده» و برخی از مطالب طبقه‌بندی شده درباره ترور دانشمندان هسته‌ای را بیان کرده»، طرح شکایت کرده است.

مرداد ماه امسال بعد از پخش گزارش‌هایی درباره سرنوشت متهمان پرونده ترور دانشمندان هسته‌ای در واکنش توییتری خود به پخش مصاحبه مازیار ابراهیمی از مسئولان خواست درباره ادعاهای عجیبی که اخیرا درباره کذب بودن اعترافات متهمان به ترور دانشمندان هسته‌ای مطرح شده توضیح دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha