تحصن در دانشگاه علم و صنعت درپی انتصاب معاون جدید فرهنگی

تهران-ایرناپلاس- جمعی از فعالان فرهنگی و صنفی دانشگاه علم و صنعت در اعتراض به انتصاب سرپرست جدید معاونت فرهنگی این دانشگاه، در ساختمان ریاست این دانشگاه اقدام به تحصن کرده‌اند. 

این تحصن که از ساعت ۱۳ امروز سه شنبه در اعتراض به انتصاب دکتر عبدالمجید ارجمندی آغاز شده است، با پیگیری سه مطالبه عمده ادامه دارد.

علی حقیقت جوان، دبیر انجمن اسلامی آرمان دانشجویان این دانشگاه درباره مطالبات دانشجویان متحصن گفت: آنها عزل فوری سرپرست جدید معاونت فرهنگی و عدم برخورد کمیته انضباطی با تحصن را از مطالبات خود عنوان کرده و همچنین با توجه به اینکه معاونت فرهنگی دانشگاه، تاثیر مستقیمی در روند فعالیت تشکل های دانشجویی دارد و بر عموم دانشجویان از طریق وضعیت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اثر می گذارد، خواستار آن شده‌اند که نظر این تشکل های دانشجویان معترض و شورای صنفی به عنوان نماینده آحاد دانشجویان در انتخاب معاونت فرهنگی اعمال شود.

وی با اشاره به آنچه «سوابق برخوردها با دانشجویان در کلاس درس، امضای نامه ۷۷۷ استاد و همچنین امضای نامه ۱۰۰ امضایی درباره برخورد با عده ای از دانشجویان در علم و صنعت» می‌خواند، آنها را دلایل انتقاد دانشجویان به انتصاب  آقای ارجمندی، اعلام کرد.

عبدالمجید ارجمندی به تازگی در تاریخ  ۲۷ آذرماه ۹۸ به سمت سرپرستی معاون فرهنگی منصوب شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =