۱۴ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۳
کد خبرنگار: 1893
کد خبر: 83702184
T T
۰ نفر
نامه‌ خانواده محیط زیستی‌ها به رئیسی برای مرخصی فرزندانشان بعداز دوسال

تهران- ایرناپلاس- خانواده‌های زندانیان پرونده محیط زیست در نامه‌ای به رییس قوه قضاییه با بیان اینکه احتمال بیمار شدن زندانیان در شرایط شیوع بیماری ارتباطی به «نوع جرم» و «میزان محکومیت» آنها ندارد، خواستار اعطای مرخصی به متهمان پرونده‌های امنیتی شدند.

 خانواده‌های زندانیان پرونده محیط زیست روز چهارشنبه در این نامه با تشکر از صدور بخشنامه‌های پیشگیری از شیوع کرونا در زندان‌ها و اعطای مرخصی به زندانیان از رئیسی تشکر کرده و درعین حال از عدم شمول به زندانیان خارج مانده از این بخشنامه گلایه کرده‌اند.

آنها با اشاره به امکان مرخصی برخی محکومان دیگر تصریح کرده‌اند: متواضعانه از حضرتعالی می‌پرسیم آیا مصلحت و عدالت حکم می‌کند که عزیزان ما که مدت طولانی در بازداشت و حتی انفرادی بوده‌اند در این وضعیت خطرناک و نگران کننده مستثنی شوند!؟

در این نامه آمده است: چشمان مادران، خواهران، پدران، برادران و همسر این عزیزان به روشنای دری است که با دستور حضرتعالی گشوده می‌شود، این حداقل را در این شرایط سخت شیوع بیماری از ایشان دریغ نکنید. اعطای مرخصی حداقل مرهمی بر درد ۲ ساله دوری و جدایی و نگرانی برای خانواده این افراد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha