جاسبی تکذیب کرد: ایران هستم و مشغول به کارهای فرهنگی و علمی

عبدالله جاسبی، شایعات فضای مجازی را مبنی بر خروج او از ایران تکذیب کرد.

دکتر عبدالله جاسبی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، رئیس اسبق دانشگاه آزاد و عضو هیات امنا و مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرناپلاس، با تکذیب شایعاتی که طی چند روز گذشته در فضای مجازی از خروج او  از کشور خبر داده‌اند، گفت: در ایران هستم؛ مشغول به امور فرهنگی و علمی و دلیلی بر ترک کشور نمی‌بینم.

طی روزهای اخیر و برای چندمین بار در ماه‌های گذشته، شایعاتی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که جاسبی رئیس اسبق دانشگاه آزاد با پولی 42 برابر محمود خاوری از کشور فرار کرده است.

پیش از این نیز در شهریور و مهر سال جاری، شایعاتی مبنی بر فرار جاسبی از کشور یا خروج او از ایران با هدف درمان منتشر شده بود. 

عبدالله جاسبی از جمله کسانی است که نامش با دانشگاه آزاد گره خورده است. وی از ابتدای تأسیس این دانشگاه که با ایده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شکل گرفت، به ریاست دانشگاه منصوب شد و نزدیک به ۳۰ سال در این سمت باقی ماند. او سرانجام در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد، مجبور به ترک صندلی این دانشگاه بزرگ شد و جای خود را به فرهاد دانشجو داد. 

عبدالله جاسبی اکنون در حال تدوین تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی است و ریاست بنیاد تدوین تاریخ دانشگاه آزاد را نیز برعهده دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha