۲۱ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱:۴۸
کد خبرنگار: 879
کد خبر: 84400770
۰ نفر

برچسب‌ها

دورهمی نسل‌کشان در سیرک منافقین

تهران- ایرناپلاس- حضور مقام‌های ارشد آمریکایی در سیرک منافقین بیانگر واهی بودن ادعای رویکرد تعاملی دولت جدید آمریکا در قبال ملت ایران و دلیلی روشن بر حقانیت ایران در بی‌اعتمادی به آمریکاست.

روز شنبه ۱۹ تیرماه نشست سالیانه فرقه تروریستی منافقین با حضور اعضای دموکرات و جمهوری‌خواه کنگره آمریکا برگزار شد.

تد کروز سناتور جمهوری‌خواه، کوین مک کارتی رهبر جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا، باب منندز رئیس دموکرات کمیته روابط خارجی سنا، کوری بروکر، جین شاهین، ریک اسکات و جان کورنین سناتورهای جمهوری‌خواه در این نشست حضور داشتند. 

در این سیرک رسانه‌ای، استیون هارپر نخست وزیر سابق کانادا نیز حضور داشت و به موضع‌گیری علیه رئیس‌جمهوری منتخب و دولتِ هنوز تشکیل نشده او پرداخت! 

در خصوص این دورهمی تروریست‌ها در سیرک فرقه منافقین نکات مهمی وجود دارد:

۱. سیاست‌مداران غربی در حالی با حضور در این نشست‌ها تلاش دارند فرقه تروریستی منافقین را نماینده ملت ایران معرفی کنند که ملت ایران با حضور در انتخابات و ناکام گذاشتن سناریوی تحریم که از سوی چنین گروهک‌هایی از ماه‌ها پیش از انتخابات ترویج می‌شد، رسما جدا بودن راهشان از ضدانقلاب و جریان‌های معلوم الحال را اعلام کردند، لذا این نشست را می‌توان دورهمی ورشکستگان و شکست‌خوردگان در برابر ملت ایران دانست که با سیرک تبلیغاتی به دنبال پنهان‌سازی این شکست سنگین بوده‌اند. 

۲. حضور مقام‌های غربی در سیرک منافقین، سندی دیگر بر واهی بودن ادعای مبارزه آنها با تروریسم است زیرا به اذعان اسناد و مدارک، میزبانان این نشست دستشان به خون بیش از ۱۷ هزار ایرانی آغشته است و ماهیت تروریستی آنها برای جهانیان اشکار شده است. 

۳. حضور مقام‌های غربی در سیرک منافقین نیز نشانگر اصرار آنها به عدم بلوغ سیاسی و بازیچه بودن در دستان کسانی است که جز جنایت و کشتار برگی در کارنامه خود ندارند. این حضور نشان می‌دهد که چرا غربی‌ها اراده‌ای برای تصمیم گرفتن در مذاکرات وین ندارند.

۴. همراهی مقام‌های غربی با تروریست‌های نشان‌دار، درس عبرت برای کسانی است که دلبسته واگذاری کشور به آمریکا برای حل مشکلات ایران هستند. 

آشکار شدن لایه‌های پنهان افغانستان پس از ۲۰ سال حضور آمریکایی‌ها که سراسر بحران و ناامنی است درس دیگری بود که دلبستگان به آمریکا در هفته‌های اخیر باید آموخته باشند.

۵. برگزاری این نشست را می‌توان حلقه‌ای از زنجیره توهم‌های غربی‌ها برای اعمال فشار بر جمهوری اسلامی برای رسیدن به زیاده‌خواهی‌هایشان در مذاکرات وین دانست که اموری همچون تحریم‌های جدید، ناامن‌سازی مرزها، خرابکاری در تاسیسات زیرساختی، ادعاهای ضد ایرانی اوکراین و کانادا، ادعاهای حقوق بشری علیه رئیس‌جمهوری منتخب و... حلقه‌های دیگر آن را تشکیل می‌دهند. 

۶. این نشست را می‌توان گردهمایی عاملان نسل‌کشی دانست که با نقاب ادعای نجات ملت ایران و بشریت نیز نمی‌توانند چهره اصلی خویش را پنهان سازند.

گروهک تروریستی منافقین، ترور ۱۷ هزار ایرانی را در کارنامه دارد. آمریکایی‌ها نیز از نسل‌کشی بومیان و سیاه‌پوستان در داخل گرفته تا بمباران اتمی ژاپن، کشتار ویتنام، قتل.عام در بالکان، افغانستان و عراق و نیز حمایت از تروریست‌ها در غرب آسیا و کشتار مردم با اِعمال تروریسم اقتصادی و علمی را در پرونده سیاه خود دارند. 

استیون هارپر نخست‌وزیر سابق کانادا نیز نمایندگی دولت تروریستی را در این نشست عهده‌دار بوده که کشف گورهای دسته‌جمعی از کودکان بومی کانادا، نسل‌کشی سیستماتیک دولتی در کشورش را آشکار ساخته است. 

۷.‌ حال این پرسش مطرح است که اروپای مدعی حقوق بشر چگونه میزبان جریان‌ها و نشست‌هایی می‌شود که توسط متهمان ردیف اول نسل‌کشی و نقض حقوق بشر برگزار می‌شود؟ 

اروپا باید پاسخگوی این تروریسم‌پروری و پیامدهای آن برای امنیت جهانی باشد، پیامدهایی که به طور قطع دامن شهروندان قاره سبز را نیز خواهد گرفت چنانچه داعش گریبانشان را گرفت و اگر نبود جبهه مقاومت امروز سراسر اروپا صحنه خونین قتل عام شهروندانش بود.
منبع: نورنیوز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha