• این گل، هدیه آسمانی بود

  گفت‌وگو با جواد الله‌وردی و محمد صادقی؛

  این گل، هدیه آسمانی بود

  تهران- ایرناپلاس- «تیم خیلی خوبی داریم اما امکانات سایر تیم‌ها را نداریم. با این‌حال باور داریم که انرژی مثبت هواداران با این‌که نیستند به ما انگیزه فوق‌العاده‌ای داده است. برای آن‌ها جان خودمان را هم می‌دهیم.» این‌های بخشی از صحبت‌های یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی مقابل استقلال دوشنبه و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست.

 • دلایل افزایش بهای کتاب توسط ناشران

  دلایل افزایش بهای کتاب توسط ناشران

  تهران- ایرناپلاس- اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان با تغییر هر روزه قیمت‌ها موافق نیست و معتقد است ناشران به‌عنوان مرجع باید این کار را انجام دهند اما متولیان این حوزه می‌گویند به‌طور معمول ناشران قیمت پشت جلد کتاب را زمانی تغییر می‌دهند که هزینه‌های جاری از جمله انبارداری افزایش یابد و منفعت‌طلبی هدفشان‌ نیست.

 • افزایش بهای بنزین، راهکار کاهش مصرف است؟

  افزایش بهای بنزین، راهکار کاهش مصرف است؟

  تهران- ایرناپلاس- «در شرایطی که کاهش اندازه دولت دنبال نمی‌شود، فضا برای بخش مولد اقتصادی هموار نیست، موانع تعرفه‌ای و تجاری برداشته نشده، عرضه انرژی به صورت ناکارآمد ادامه دارد، صنعت خودروسازی نه امکان فنی اصلاح را دارد و نه ذی‌نفعان تمایلی به اصلاح دارند،... ساده‌ترین راه این است که همه موارد یادشده را نادیده بگیریم و مصرف انرژی توسط مردم را مشکل بدانیم.»