• ‌پرسش‌هایی از رئیس فدراسیون فوتبال

  ‌پرسش‌هایی از رئیس فدراسیون فوتبال

  تهران- ایرناپلاس- رئیس فدراسیون فوتبال تا چه اندازه توانسته به وعده‌هایش عمل کند؟ هرچند برخی از وعده‌ها به زمان نیاز دارند اما آیا تا کنون نشانه‌ای از این‌که این وعده‌ها شروع شده باشند هم دیده شده است؟

 • راه‌های حل مشکلات جامعه؛ مقابله با سوءمدیریت و توجه به همه ظرفیت‌ها

  راه‌های حل مشکلات جامعه؛ مقابله با سوءمدیریت و توجه به همه ظرفیت‌ها

  تهران- ایرناپلاس- این روزها که در سایه سنگین تحریم‌ها و بحران کرونا فشارها و مشکلات اقتصادی در جامعه ما نمودی دوچندان یافته و دولت سیزدهم در شروع کار شرایط سختی را پیش رو دارد، کارشناسان سیاسی استفاده از همه ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها، تجارب و تخصص‌های موجود در کشور و همچین مقابله با سوء مدیریت‌ها را برای پیشبرد امور و برون رفت از شرایط اقتصادی کنونی ضروری می‌دانند.

 • اصلاح الگوی مصرف انرژی با همراهی نهادهای بین‌المللی

  اصلاح الگوی مصرف انرژی با همراهی نهادهای بین‌المللی

  تهران- ایرناپلاس- ایران یکی از کشورهایی به شمار می‌رود که شدت مصرف انرژی آن بالاتر از میانگین جهانی است. همچنین یکی از ۱۰ کشور با بیشترین میزان انتشار کربن محسوب می‌شود. بهره‌وری پایین انرژی و پیامدهای محیط زیستی منفی آن موجب شده طرحی در شهر تهران پیاده‌سازی شود که با آن هدررفت انرژی در تعدادی از ساختمان‌های اداری و تجاری تا ۲۰ درصد کاهش خواهد یافت.

 • امیدآفرینی باید از دل واقعیت‌ها بیرون بیاید

  امیدآفرینی باید از دل واقعیت‌ها بیرون بیاید

  تهران- ایرناپلاس- این روزها رسانه ملی در کنار نقش‌ها و دیگر وظایفش یک مسئولیت مهم دیگر به عهده دارد. مسئولیتی که به گفته رئیس‌جمهوری باید موجب امیدآفرینی در مردم شود.