• سهم‌خواهی‌ از تبلیغات محیطی باشگاه‌ها؛ حق به حقدار می‌رسد؟

  سهم‌خواهی‌ از تبلیغات محیطی باشگاه‌ها؛ حق به حقدار می‌رسد؟

  تهران -ایرناپلاس- تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها واگذار شود یا در اختیار سازمان لیگ فوتبال باشد؟ این پرسشی است که سال‌ها ذهن باشگاه‌های پرطرفدار لیگ را به خود مشغول کرده و از همان زمان که سازمان لیگ با کارگزاران تبلیغات محیطی خود درگیری‌های حقوقی پیدا کرد و موفق نشد تا حق و حقوق باشگاه‌ها را از آنها بگیرد، شک و شبهه‌ها درباره صلاحیت سازمان لیگ برای صیانت از درآمد اصلی باشگاه‌ها مطرح شد.

 • واکاوی گزارش ۱۰۰ روزه به مردم؛ «جان و نان» تا «آب و امید اجتماعی»

  واکاوی گزارش ۱۰۰ روزه به مردم؛ «جان و نان» تا «آب و امید اجتماعی»

  تهران- ایرناپلاس- ۱۰۰ روز پس از آغاز به کار دولت سیزدهم، رئیس جمهوری گزارش شفاهی اقدامات و تلاش­‌های انجام شده را به مردم ارائه کرد؛ واکاوی سخنان تلویزیونی دیشب (یکشنبه‌ ۱۴ آذر) حاوی نکاتی بود که برخی از آنها در تیترهای خبری دیده شد و برخی نکات مهم دیگر، کمتر مورد توجه قرار گرفت و پاره‌ای از خرق عادت‌ها در رفتار برخی مسئولان نیز دیده شد.

 • معضل تکراری آلودگی هوا؛ کسی را یارای حل آن نیست؟

  معضل تکراری آلودگی هوا؛ کسی را یارای حل آن نیست؟

  تهران- ایرناپلاس- نیمه دوم  هر سال با اوج گرفتن آلودگی هوا در کلان‌شهرهای کشور، این پرسش تکراری، پررنگ می‌­شود که به‌راستی چرا این معضل هر سال بدتر شده و کسی را یارای حل آن نیست؟ معضلی که بر اساس پیشینه‌ها، در دنیا به بیش از ۱۴۰ سال پیش و در ایران (تهران) به سال ۱۳۴۶ خورشیدی برمی­‌گردد.