ایالات متحده آمریکا

 • دیوار بلند اسلحه‌فروشان آمریکایی مقابل طرح صلح روحانی

  دیوار بلند اسلحه‌فروشان آمریکایی مقابل طرح صلح روحانی

  تهران- ایرناپلاس- همزمان با مواضع ضعیف عربستان و دیگر کشورهای منطقه، رئیس جمهوری از طرح صلح ایران و امکان چشم‌پوشی از خطای همسایگان سخن گفته است، اما یک تحلیلگر مسائل سیاسی، طرح ایران برای صلح پایدار در خاورمیانه موسوم به «امید» را شعاری زیبا می‌داند و تأکید می‌کند: بنگاه‌های فروش اسلحه آمریکایی نمی‌گذارند ایران و کشورهای حاشیه خلیج‌فارس از صلح و گفت‌وگو سخن بگویند.

 • واکنش متفاوت بی‌بی‌سی به مثال رهبر انقلاب از خانواده بیست‌بچه‌ای در آمریکا

  واکنش متفاوت بی‌بی‌سی به مثال رهبر انقلاب از خانواده بیست‌بچه‌ای در آمریکا

  تهران- ایرناپلاس- بعد از بیانات رهبر انقلاب درباره فرزندآوری برخی خانواده‎های آمریکایی، شبکه بی‌بی‌سی ابتدا به تحریف این سخنان پرداخت، اما اکنون سایت این شبکه، برخی مستندات را درباره سخن آیت‌الله خامنه‌ای مطرح کرده است.

 • تحریم ظریف موقتی است

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

  تحریم ظریف موقتی است

  تهران- ایرناپلاس- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی معتقد است: تحریم آقای ظریف خلاف عهدنامه مقر سازمان ملل است، چراکه بر اساس عهدنامه مقر سازمان ملل، آمریکا متعهد شده که حتی دیپلمات‎‎های کشورهای دشمن، حق آمد و شد به آمریکا داشته باشند.

 • بهای دیپلماسی رسانه‎ای ظریف

  بهای دیپلماسی رسانه‎ای ظریف

  تهران- ایرناپلاس- از مملکت نئوکان‌ها خبر می‌رسد که بامداد روز پنجشنبه وزارت خزانه‌داری آمریکا دکتر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان را به لیست تحریم‌ها افزوده است.