اصولگرایی > اصولگرایان

 • چمران: مدعی تقلب در انتخابات شورای شهر نیستم

  چمران: مدعی تقلب در انتخابات شورای شهر نیستم

  تهران- ایرناپلاس- اخیرا سایت اصولگرای جهان‌نیوز به نقل از مهدی چمران مدعی شده بود، در انتخابات شورای پنجم شهر تهران، آرای سرلیست اصولگرایان خوانده نشده ­است و حاضر به بازشماری هم نشده‌اند،اما او حالا این ادعا را رد می‌کند و می‌­گوید این مصاحبه قدیمی است.

 • ترقی: قالیباف هرگز لیست مستقل نخواهد داد

  ترقی: قالیباف هرگز لیست مستقل نخواهد داد

  تهران- ایرناپلاس- یک عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران به هیچ وجه در انتخابات آینده لیست مستقل ارائه نمی‌دهد.

 • پیشنهاد انتخاباتی یک تحلیلگر اصولگرا به لاریجانی و پایداری: فهرست‌های جدا ببندید

  پیشنهاد انتخاباتی یک تحلیلگر اصولگرا به لاریجانی و پایداری: فهرست‌های جدا ببندید

  تهران- ایرناپلاس- یک فعال سیاسی اصولگرا می‌گوید: بعید است تا قبل از انتخابات مجلس ۹۸، شورای وحدت اصولگرایان بتواند با جریان پایداری و جریان آقای لاریجانی به وحدت نظر برسد. بنابراین بهتر است شورای وحدت یک لیست مستقل و این دو جریان نیز فهرست‌های خودشان را ارائه دهند.

 • نواصولگرایی؛ لیدری یا سرلیستی اصولگرایان؟

  نواصولگرایی؛ لیدری یا سرلیستی اصولگرایان؟

  تهران- ایرناپلاس- نواصولگرایان برای انتخابات مجلس چه در سر دارند؟ این پرسشی است که پاسخ به آن شاید بتواند بخشی از فضای انتخابات چندماه آینده را گمانه‌زنی کرد؛ انتخاباتی که هنوز تنور آن در میان احزاب و جریان‌ها داغ نشده است.

 • هر دو جریان فکر می‌کردند آقای هاشمی رقیب آنهاست

  فراز و فرود راست مدرن - بخش دوم

  هر دو جریان فکر می‌کردند آقای هاشمی رقیب آنهاست

  تهران - ایرناپلاس - بخش دوم گفت‌وگوی تفصیلی ایرناپلاس با حسین مرعشی به بازخوانی کارنامه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و نوع مواجهه نیروهای سیاسی با وی می‌پردازد. حسین مرعشی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران است.

 • چگونه فیک‌نیوز با نام شهدا بازی می‌کند؟

  چگونه فیک‌نیوز با نام شهدا بازی می‌کند؟

  تهران- ایرناپلاس- برخی شواهد به دست آمده از بررسی‌های رسانه‌ای نشان می‌دهد موج خبری علیه شهرداری تهران درخصوص حذف نام شهدا با استفاده از یک تصویر قدیمی ایجاد شده که شائبه انگیزه سیاسی در این ماجرا را مطرح کرده است.