مشروح اخبار پلاس ورزش

 • فقر شوتزنی در فوتبال ایران

  فقر شوتزنی در فوتبال ایران

  تهران -ایرناپلاس- شوتزنی در فوتبال یک ویژگی مهم تلقی می‌شود و بازیکن‌های شوتزن، نزد مربی‌ها به‌عنوان مهره‌های کلیدی و گره‌گشا محسوب می‌شوند که به‌دلیل مهارت فردی‌شان قادرند در حساس‌ترین لحظات بازی به تیم خود کمک کرده و از فاصله دور دروازه تیم حریف را باز کنند.

 • پیشنهادی برای جبران نداشتن کمک‌داور ویدئویی

  پیشنهادی برای جبران نداشتن کمک‌داور ویدئویی

  تهران- ایرناپلاس- داوری در فوتبال ایران، حکایتی است مشحون از درد و رنج، و داورها چه عادلانه در سوت خود بدمند و چه گهگاه به عمد و یا غیرعمد قضاوت نادرست انجام دهند مورد شماتت دوست و دشمن قرار می‌گیرند و سوگ‌مندانه باید گفت در بیشتر مواقع داوری فوتبال ما، چنین رسمی حاکم است.

 • سهم‌خواهی‌ از تبلیغات محیطی باشگاه‌ها؛ حق به حقدار می‌رسد؟

  سهم‌خواهی‌ از تبلیغات محیطی باشگاه‌ها؛ حق به حقدار می‌رسد؟

  تهران -ایرناپلاس- تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها واگذار شود یا در اختیار سازمان لیگ فوتبال باشد؟ این پرسشی است که سال‌ها ذهن باشگاه‌های پرطرفدار لیگ را به خود مشغول کرده و از همان زمان که سازمان لیگ با کارگزاران تبلیغات محیطی خود درگیری‌های حقوقی پیدا کرد و موفق نشد تا حق و حقوق باشگاه‌ها را از آنها بگیرد، شک و شبهه‌ها درباره صلاحیت سازمان لیگ برای صیانت از درآمد اصلی باشگاه‌ها مطرح شد.

 • شهرآورد ۹۶، شوت یک ضرب با تبلیغات آزاردهنده

  شهرآورد ۹۶، شوت یک ضرب با تبلیغات آزاردهنده

  تهران- ایرناپلاس- در شهرآورد استقلال و پرسپولیس که به تساوی بدون گل ختم شد، خبری از تاکتیک و بار فنی نبود اما تا دلتان بخواهد پر بود از تبلیغات محیطی در طول بازی؛ آنچنان که با شکل و شمایل مختلف و زیرنویس تلویزیونی، مخاطبان را بسیار آزار داد. البته داوری و نوع قضاوت هم بحث مفصلی می‌طلبد.

 • حساس‌ترین بازی‌های استقلال و پرسپولیس در شهرآورد

  حساس‌ترین بازی‌های استقلال و پرسپولیس در شهرآورد

  تهران- ایرناپلاس- «داربی» یا معادل فارسی آن «شهرآورد» در فرهنگ و لغت‌نامه ورزشی به معنی مسابقه ورزشی دو تیم از یک شهر یا یک منطقه است که بیشتر سابقه تاریخی، فرهنگی، قومی، قبیله‌ای در پس این بازی‌ها نهفته است و در طول تاریخ همیشه آبستن حوادث بی‌شماری بوده و هست.

 • پاسداشتی برای سازندگان فوتبال ایران

  پاسداشتی برای سازندگان فوتبال ایران

  تهران- ایرناپلاس- آیین نکوداشت سازندگان فوتبال ایران با عنوان «تقدیر از یک عمر تلاش صادقانه در راه ورزش» و با هدف زنده نگهداشتن یاد و نام مکاتب فوتبال، حفظ فرهنگ احترام به بزرگان و پیشکسوتان، تکریم و تجلیل از مربیان سازنده فوتبال کشور و اهالی فرهنگ و قلم، مادران و همسران فداکار، داوران و فعالان حوزه مسئولیت اجتماعی در فوتبال برگزار شد.

 • گلزنی که تیم ملی با گل‌هایش نمی‌بازد

  گلزنی که تیم ملی با گل‌هایش نمی‌بازد

  تهران- ایرناپلاس- سردار آزمون با گلزنی در برابر تیم ملی مقابل سوریه، تعداد گل‌های ملی خود را به عدد ۳۹ رساند تا در کنار جواد نکونام در رده سوم بهترین گلزنان تاریخ فوتبال ایران قرار گیرد.

 • پیامدهای تفکر لژیونرپرستی مربیان تیم ملی

  پیامدهای تفکر لژیونرپرستی مربیان تیم ملی

  تهران- ایراناپلاس- سرمربی تیم ملی فوتبال، ۲۷ بازیکن را برای دو دیدار تیم ملی کشورمان برابر لبنان و سوریه دعوت کرد تا بتواند گام بلند دیگری از عرصه رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر را با موفقیت بردارد؛ اما برای فوتبالدوستان این پرسش مطرح است که تفکرات یک مربی در انتخاب بازیکنان بر چه اساس و محوری است؟

 • انتقاد کارشناسان فوتبال از تداوم چینش‌های اشتباه اسکوچیچ

  انتقاد کارشناسان فوتبال از تداوم چینش‌های اشتباه اسکوچیچ

  تهران- ایرناپلاس- رهاورد تیم ملی فوتبال ایران پس از ماجرای «اسکوچیچ – طارمی» در ایستگاه بیروت ۳ امتیاز با ارزش بود. گل‌های دیرهنگام سردار آزمون و احمد نوراللهی برتری ۲ بر یک ایران برابر لبنان را رقم زد تا علاوه بر ادامه صدرنشینی با کسب ۱۳ امتیاز یک گام دیگر به جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر نزدیک‌تر شویم.

 • «طارمی»های کنار گذاشته شده از تیم ملی

  «طارمی»های کنار گذاشته شده از تیم ملی

  تهران- ایرناپلاس- خط خوردن نام مهدی طارمی از فهرست تیم ملی فوتبال برای بازی با تیم‌های لبنان و سوریه در مسابقات انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر توسط سرمربی تیم ملی، بازتاب زیادی در داخل و خارج از کشور داشته است. برخی کار دراگان اسکوچیچ را درست می‌دانند اما شمار زیادی نیز از جمله مربیان و پیشکسوتان فوتبال کشور پاسخ دادن مهدی طارمی را منطقی و بدون توهین به سرمربی تیم ملی می‌دانند.

پرسش از خبر