مشروح اخبار پلاس ورزش

 • چرا ساختار فوتبال ایران معیوب است؟

  چرا ساختار فوتبال ایران معیوب است؟

  تهران- ایرناپلاس- وقتی از فوتبال روز دنیا و مقایسه آن با فوتبال سنتی و به ظاهر حرفه‌ای خودمان حرف می‌زنیم، تفاوت‌ها از زمین تا آسمان بوده و این اختلاف بیش از این‌که در حوزه مسائل فنی و فوتبال باشد، بیشتر به تفاوت‌ها در شیوه مدیریت مربوط می‌شود.

 • منتظر بازی‌های آینده این دو تیم باشیم

  منتظر بازی‌های آینده این دو تیم باشیم

  تهران- ایرناپلاس- استقلال در روزی که خوب نبود با یک گل از سد هوادار گذشت و برای سیزدهمین بار در تاریخ لیگ برتر در نخستین بازی به پیروزی رسید و پرسپولیس هم در اهواز ۳ بر یک فولاد را مغلوب کرد و این بهترین شروع آن‌ها در بازی‌های خارج از خانه در تاریخ لیگ برتر است.

 • چرایی محرومیت باشگاه‌ها از منابع درآمدی؛ خود کرده را تدبیر نیست

  چرایی محرومیت باشگاه‌ها از منابع درآمدی؛ خود کرده را تدبیر نیست

  تهران- ایرناپلاس- همواره این پرسش مطرح است که چرا تیم‌های باشگاهی از منابع درآمدی خود در فوتبال ایران محروم هستند و همیشه پیکان تیز انتقادها متوجه صداوسیماست.

 • نگاه تند و تیز کارشناسان فوتبال به چرایی شکست پرسپولیس

  نگاه تند و تیز کارشناسان فوتبال به چرایی شکست پرسپولیس

  تهران- ایرناپلاس- آنچه در جدال تیم‌های پرسپولیس و الهلال اتفاق افتاد قابل پیش‌بینی بود؛ حتی پیش از سوت شروع بازی. بدون تردید بازی بزرگ، بازیکن بزرگ می‌خواهد و نه فقط غیرت و تعصب! معجزه رسیدن به فینال‌های قبلی را هم باید فراموش کرد که به قدر کافی فوتبال ما را بد عادت کرده‌ است.

 • تیم ملی روی کاکل بازیکنان لیگ‌های خارجی می‌چرخد یا استراتژی اسکوچیچ؟

  تیم ملی روی کاکل بازیکنان لیگ‌های خارجی می‌چرخد یا استراتژی اسکوچیچ؟

  تهران- ایرناپلاس- کره‌جنوبی یکی از بهترین بازی‌های این دوره خود را مقابل تیم ملی کشورمان انجام داد و بازیکنان این تیم با تلاش بیشتر نسبت به بازی‌های گذشته و انگیزه‌ای که مقابل تیم ملی ما داشتند شرایط خیلی خوبی را برای خود بوجود آوردند که البته این مساله برمی‌گردد به ساختار فوتبال این کشور که منظم و منضبط بازی می‌کنند.

 • روی کاغذ نتیجه به سود ایران است

  روی کاغذ نتیجه به سود ایران است

  تهران- ایرناپلاس- تیم ملی ایران امروز به مصاف اصلی‌ترین حریف خود در گروه یعنی کره‌جنوبی می‌رود. شاگردان اسکوچیچ در صورت پیروزی در نبرد امروز بیش از ۸۰ درصد مسیر صعود به جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر را طی خواهند کرد.

 • بازی‌های سنتی و محلی؛ سرفصل زنگ ورزش مدارس

  بازی‌های سنتی و محلی؛ سرفصل زنگ ورزش مدارس

  تهران- ایرناپلاس- بازی‌های سنتی و محلی هر کدام به‌ طور عام دارای یک بار فرهنگی هستند. بازی‌های بومی، قبیله‌ای، محلی و سنتی ایرانی علاوه بر بار فرهنگی از جذابیت و تنوع بالایی نیز برخوردارند.

 • با این بازی‌ها، آینده خوبی برای تیم ملی نمی‌بینم

  با این بازی‌ها، آینده خوبی برای تیم ملی نمی‌بینم

  تهران- ایرناپلاس- تیم ملی کشورمان در بازی امارات همان عملکرد ضعیف دیدار با سوریه را داشت و با خوش‌شانسی به برتری رسید. این بازی‌های سینوسی تیم ملی برای اهالی فوتبال قابل هضم نیست؛ گرچه این برد ما را در مسیر خوبی برای دستیابی به اتفاق‌های بزرگ‌تر قرار داده، اما باید از این بهتر باشیم.

 • سمن‌ها پل عبور انحصارطلبی به سوی عمومی‌سازی ورزشی

  سمن‌ها پل عبور انحصارطلبی به سوی عمومی‌سازی ورزشی

  تهران - ایرناپلاس - گسترش فرایند جهانی شدن، کاهش قدرت دولت‌ها در مواجه با مسائل جهانی و پدیده‌های اجتماعی را منجر شده تا زمینه حضور و تقویت نقش سمن‌ها بیش از پیش فراهم شود.

 • درد اصلی فوتسال به روایت مجتبی آهنگران

  درد اصلی فوتسال به روایت مجتبی آهنگران

  تهران- ایرناپلاس- ناکامی در جام جهانی فوتسال ۲۰۲۱ لیتوانی که برای اولین‌بار جاده رسیدن به فینال این بازی‌ها برای ما هموار شده بود، نگرانی پیشکسوت‌های این رشته مهیج را بیش از پیش کرده و یکی از راه‌های پیشنهادی برای توسعه و پیشرفت فوتسال در کشور توجه و حمایت جدی‌تر مسئولان است.

پرسش از خبر