مشروح اخبار ورزش

 • با این شرایط هیچ مدیری نمی‌تواند استقلال و پرسپولیس را نجات دهد!

  با این شرایط هیچ مدیری نمی‌تواند استقلال و پرسپولیس را نجات دهد!

  تهران -ایرناپلاس- با تکرار برخی مشکلات در دو باشگاه پرطرفدار استقلال و پرسپولیس رسانه‌ها و اهالی فوتبال می‌خواهند بدانند مدیران عامل این دو باشگاه تا چه حد مورد اعتمادند. آیا آنها توانایی اداره این دو باشگاه را دارند؟ یا شرایط طوری است که هیچ مدیری نمی‌تواند استقلال و پرسپولیس را از بحران مالی نجات دهد!

 • چرا وزیر ورزش باید پاسخگوی اعمال دیگران باشد؟!

  چرا وزیر ورزش باید پاسخگوی اعمال دیگران باشد؟!

  تهران -ایرناپلاس- این روزها «دروغ و فرافکنی» در ورزش ما به‌خصوص فوتبال بیداد می‌کند. جالب این‌که از نظر همه وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر مقصر اصلی قلمداد می‌شود که هست، چون مشاوران خوبی ندارد!

 • شوک انصاری‌فرد در روزهای سیاه کرونایی

  شوک انصاری‌فرد در روزهای سیاه کرونایی

  تهران-ایرناپلاس- در شرایطی که ورزش ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا عملاً با تعطیلی مواجه و رقابت‌های ورزشی لغو شده است، استعفای مدیرعامل پرسپولیسی‌ها باعث شد بازار شایعه و اخبار دوباره داغ شود و هواداران پرشور این باشگاه قدیمی و البته پرطرفدار را با نگرانی‌هایی مواجه سازد.

 • برگزاری لیگ مهم است یا مهار ویروس کرونا؟

  برگزاری لیگ مهم است یا مهار ویروس کرونا؟

  تهران -ایرناپلاس- تعطیلی مسابقات فوتبال در همه رده‌ها و سطوح، موافقان و مخالفانی دارد و برخی از کارشناسان با این تعطیلی مخالفت می‌کنند. حال آن که کرونا فراتر از یک ویروس، جنگی است که نه تنها ما، بلکه بسیاری از کشورهای آسیا و حتی اروپا را درگیر خود کرده و باید در نظر داشته باشیم مسئله اصلی امروز ما عبور از این بحران است.

 • آیا ورزشکاران «آنتی ویروس» هستند؟!

  آیا ورزشکاران «آنتی ویروس» هستند؟!

  تهران -ایرناپلاس- شیوع ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای جهان این روزها بدجوری رویدادهای مهم جمعی چه از نظر سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، ورزشی، پزشکی و حتی گردشگری را به تعطیلی کشانده است.

 • ۱۳ امتیاز پرسپولیس در ۳۲ روز؛ بدون نتایج مهندسی‌شده

  ۱۳ امتیاز پرسپولیس در ۳۲ روز؛ بدون نتایج مهندسی‌شده

  تهران- ایرناپلاس- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص دیدار سپاهان با پرسپولیس رأی به برتری ۳ بر صفر سرخ‌پوشان پایتخت داد. گرچه این رأی قابل اعتراض از سوی سپاهانی‌ها در کمیته استیناف است تا این کمیته اقدام به تأیید یا نقض رأی کمیته انضباطی نماید، اما یک چیز واضح است! این رأی قانونی و بی‌نقص بوده و اصفهانی‌ها نیز باید آن را بپذیرند.

 • کمیته انضباطی اتفاقات اصفهان ‌را از چه زاویه‌ای می‌بیند؟

  کمیته انضباطی اتفاقات اصفهان ‌را از چه زاویه‌ای می‌بیند؟

  تهران -ایرناپلاس-بیش از آن که کرونا نقشی در لغو دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس داشته باشد، بی‌برنامگی و سردرگمی باعث شد طرفداران فوتبال از جدال تیم‌های مدعی قهرمانی محروم شوند. اما سوالی که این روزها ذهن‎‌ها را درگیر کرده این است، چرا همیشه بازی‌های سپاهان با پرسپولیس با حواشی همراه می‌شود؟ چه کسی در چنین حوادثی نقش دارد؟ اصلاً چه کسی از این ماجراها سود می‌برد؟

 • سپاهانی نخواستند و به میدان نرفتند؛ قانون‌شکنی هزینه‌ای هم دارد؟

  سپاهانی نخواستند و به میدان نرفتند؛ قانون‌شکنی هزینه‌ای هم دارد؟

  تهران-ایرناپلاس- هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران این‌بار قبل از آن‌که آغاز شود، به حاشیه رفت. جایی‌که سپاهان اصفهان در دیداری خانگی مقابل پرسپولیس به میدان نرفت و ذوب‌آهن، دیگر نماینده این استان در دیداری خارج از خانه مغلوب استقلال تهران شد.

 • حقوق میلیاردی پرسپولیس به ایرلندی پرحاشیه؛ حق جوانان ایرانی که در کلوپ‌های شبانه هدر می‌رود

  حقوق میلیاردی پرسپولیس به ایرلندی پرحاشیه؛ حق جوانان ایرانی که در کلوپ‌های شبانه هدر می‌رود

  تهران- ایرناپلاس- گاهی وقت‌ها مدیران ورزشی ما بدون تفکر دست به خریدهایی می‌زنند که بعدها باشگاه و سرمربی تیم را دچار مشکل می‌کند؛ حتی قراردادهایی بسته می‌شود که به جای آنکه باشگاه یا فدراسیون ذی‌نفع باشد، به سود بازیکن یا مربی خارجی تمام می‌شود!

 • عملکرد ضعیف و کم‌سابقه‌ خط دفاعی پرسپولیس با «یحیی»

  عملکرد ضعیف و کم‌سابقه‌ خط دفاعی پرسپولیس با «یحیی»

  تهران -ایرناپلاس- پرسپولیس گرچه در ورزشگاه خالد بن‌محمد الشارجه شروع بسیار خوبی داشت و دو بار با ضربه‌های فوق‌العاده علی علیپور از حریف پیش افتاد، اما هر دو بار با اشتباه مدافعان گل تساوی را دریافت کرد. باید گفت که خط دفاعی پرسپولیس در بدترین وضعیت دو سال اخیر است!