مشروح اخبار ورزش

 • صندلی داغ تیم ملی به چه کسی می‌رسد؟

  صندلی داغ تیم ملی به چه کسی می‌رسد؟

  تهران- ایرناپلاس- فوتبال ایران روزهایی را سپری ‌می‌کند که شاید در تاریخ، دیگر تکرار نشود. فوتبالی که با استعفاهای پشت سر هم، زبانزد خاص و عام شد و مربیان خارجی یکی پس از دیگری، ایران را به دلایل مختلف ترک کردند؛بهانه‌هایی از جمله عدم انجام تعهدات از سوی باشگاه و فدراسیون فوتبال، عدم پرداخت مطالبات در زمان مقرر و از پیش اعلام شده و رفتارهایی خارج از عرف و اخلاق حرفه‌ای.

 • حسرت المپیک، از بی‌دقتی بازیکنان تا بی‌تدبیری مسوولان

  حسرت المپیک، از بی‌دقتی بازیکنان تا بی‌تدبیری مسوولان

  تهران- ایرناپلاس- تیم فوتبال امید ایران بازهم در راه رسیدن به المپیک ناکام ماند تا حسرت حضور در این بازی‌ها به نیم قرن برسد.

 • امیدمان به امیدهاست، طلسم ۴۴ ساله شکسته می‌‍شود؟

  امیدمان به امیدهاست، طلسم ۴۴ ساله شکسته می‌‍شود؟

  تهران-ایرناپلاس- تقریباً ۴۴ سال شد، حالا شاگردان حمید استیلی به پشت دروازه‌های المپیک رسیده‌اند و برای حضور در این آوردگاه بزرگ ورزشی لحظه‌شماری می‌کنند. حسرت و طلسم ۴۴ ساله‌ای که امیدواریم این بار بکشند و بازیکنان جوان کشورمان طعم حضور در رقابت‌های فوتبال المپیک را بچشند.

 • توضیح ایرناپلاس درباره یک عکس ترکیبی

  توضیح ایرناپلاس درباره یک عکس ترکیبی

  تهران- ایرناپلاس- انتشار یک تصویر ترکیبی درباره افراد مدعی مذاکره با نماینده استرا ماچونی در حاشیه یک تحلیل انتقادی، باعث سوء برداشت و گلایه برخی هواداران استقلال شده است.

 • مأموریت بالاتر از خطر در دوحه، برای بازگرداندن «استرا»

  مأموریت بالاتر از خطر در دوحه، برای بازگرداندن «استرا»

  تهران- ایرناپلاس- یکی از مأموران سازمان جاسوسی «او.اس.اس» به اسم جغد، پیغامی را با رمز به یکی از مراکز داخل سوئیس می‌فرستد. پیغام با سرعت زیاد کشف رمز شده و موضوع آن این‌ است: «به نظر رسیده «یوهان دکر» متفکر و اندیشمند سازمان «دگوسا» آماده شده تا از آلمان بگریزد و به متفقین بپیوندد.» ماجرای استقلال و آندره‌آ استراماچونی، بی‌شباهت با داستان مأموریتی بالاتر از خطر «آیب ملکیور» نیست!

 • هواداران استقلال و پرسپولیس مانده‌اند که چرا مربیان‌شان فرار می‌کنند!

  هواداران استقلال و پرسپولیس مانده‌اند که چرا مربیان‌شان فرار می‌کنند!

  تهران- ایرناپلاس- این روزها همه چیز بر خلاف میل هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است و هیچ‌کس نیست تا پاسخ درستی به آن بدهد! مگر می‌شود یک ماجرای مشابه برای این دو تیم طی کمتر از یک ماه رخ دهد. چرا هیچ‌کس پاسخگو نیست؟ چرا هیچ‌کس واقعیت‌ها را نمی‌گوید؟

 • فوتبال که در تمام دنیا سودآور است، چرا در کشور ما زیان‌ده است؟

  فوتبال که در تمام دنیا سودآور است، چرا در کشور ما زیان‌ده است؟

  تهران- ایرناپلاس- در دنیای امروز فوتبال دیگر یک ورزش نیست، صنعتی مدرن است که پول‌های بسیاری در آن جابجا می‌شود، اما همین صنعت پرسود در ورزش ما جواب نداده و باشگاه‌های بدهکار و زیان‌ده را برای هواداران به میراث گذاشته تا بازهم ثابت شود ورزش ما با همه دنیا فرق دارد.

 • چه کسی حقیقت را می‌گوید، استراماچونی یا باشگاه استقلال؟!

  چه کسی حقیقت را می‌گوید، استراماچونی یا باشگاه استقلال؟!

  تهران- ایرناپلاس- سرانجام بعد از طرح شروط جدید و عدم پاسخ وکیل آندره‌آ استراماچونی، باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ادامه همکاری با سرمربی ایتالیایی این تیم منتفی است و وی به تهران باز نمی‌گردد. اما هنوز افکار عمومی دنبال حقیقت است.

 • آقای انصاری‌فرد! هواداران باید مطالبات بازیکنان و کادر فنی را بپردازند؟

  آقای انصاری‌فرد! هواداران باید مطالبات بازیکنان و کادر فنی را بپردازند؟

  تهران- ایرناپلاس- در سال‌های اخیر یک نوع سیستم مدیریتی در فوتبال ما، به‌خصوص باشگاه پرسپولیس باب شده که با کمک‌های هواداران، مطالبات بازیکنان و کادر فنی تیمشان را بپردازند. باید به این نوع مدیریت آفرین گفت! اگر قرار باشد با پول هواداران مطالبات بازیکنان و کادر فنی باشگاه پرسپولیس پرداخت شود، چه نیازی به شماست آقای انصاری‌فرد؟

 • گروکشی در فوتبال ایران؛ پس از استرا، نوبت کالدرون رسید

  گروکشی در فوتبال ایران؛ پس از استرا، نوبت کالدرون رسید

  تهران- ایرناپلاس- هنوز از ماجرای عجیب و غریب استراماچونی فارغ نشده‌ایم که داستانی تکراری در شرف وقوع است، داستانی که رنگش متفاوت است؛ وگرنه روایتی مشابه دارد. داستانی که از هفته‌ها قبل می‌شد آن را پیش‌بینی کرد و باید دید این بار در اردوگاه سرخ‌پوشان، چه تدابیری برای آن در نظر گرفته می‌شود؟ آیا همان مسیری را می‌روند که استقلالی‌ها رفتند یا نقشه راه دیگری در کار است!