مشروح اخبار پلاس ورزش

 • سایتی برای شفاف‌سازی بازار نقل‌وانتقالات بازیکنان

  سایتی برای شفاف‌سازی بازار نقل‌وانتقالات بازیکنان

  تهران- ایرناپلاس- مصاحبه‌های بازیکنان استقلال علیه مدیریت باشگاه بعد از پیروزی در «شهرآورد» گمانه‌زنی‌های مختلفی را تقویت کرده و اینکه همگی با یک سناریو و هدف مشخص، مطالبی را بیان کرده‌اند.

 • نزول فوتبال از نظر تکنیکی و تاکتیک

  نزول فوتبال از نظر تکنیکی و تاکتیک

  تهران- ایرناپلاس- بازی استقلال و پرسپولیس آن بازی‌ نبود که انتظار داشتیم؛ فوتبالی که این دو تیم با آن همه ستاره‌ها به نمایش گذاشتند حتی از سطح بازی‌های محلی هم پایین‌تر بود.

 • لطیفی: مجیدی یک جام به خود و هواداران بدهکار است

  لطیفی: مجیدی یک جام به خود و هواداران بدهکار است

  تهران- ایرناپلاس- شهرآورد جام حذفی نقشی متفاوت برای مربیان دو تیم دارد. گرچه این مسابقه برای فرهاد مجیدی «فرصت» محسوب می‌شود اما ممکن است برای یحیی گل‌محمدی «تهدید» باشد! در این بازی باید یک تیم برنده شود و همین امر می‌تواند هیجان آن را دوچندان کند.

 • احترام همدیگر را داشته باشید

  احترام همدیگر را داشته باشید

  تهران- ایرناپلاس- تیم‌های استقلال و پرسپولیس در حالی ساعت ۱۹:۴۵ فردا (پنجشنبه) در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور به مصاف هم می‌روند که در چند روز اخیر حواشی‌های خود را با بیانیه‌نویسی دو باشگاه‌ علیه یکدیگر شدت بخشیده‌اند.

 • مسیر برای صعود هموار است؟

  مسیر برای صعود هموار است؟

  تهران- ایرناپلاس- قرعه‌کشی دور نهایی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره کهن برگزار شد و تیم ملی فوتبال ایران باید از ۱۱ شهریورماه امسال به ترتیب با تیم‌های سوریه، عراق، امارات، کره‌جنوبی و لبنان دیدار کند. با توجه به تیم‌های حاضر در گروه دیگر، تیم ملی در یک گروه خوب قرار گرفته که در صورت بازی‌های تدارکاتی مناسب می‌تواند برای سومین دوره متوالی به جام جهانی راه یابد.

 • خود را گول نزنیم؛ ساختار باید اصلاح شود

  خود را گول نزنیم؛ ساختار باید اصلاح شود

  تهران- ایرناپلاس- در باشگاه استقلال چه می‌گذرد؟ وظیفه هیأت‌مدیره چیست؟ آنها برای چه کاری به این باشگاه آمده‌اند؟ آیا وظیفه آنها دادن پول و پس گرفتن با سود است؟

 • درد مزمنی که پایان ندارد؛ کشمکش کمیته داوران با دپارتمان داوری

  درد مزمنی که پایان ندارد؛ کشمکش کمیته داوران با دپارتمان داوری

  تهران- ایرناپلاس- سال‌هاست که فوتبال ما به کار گروهی اعتقادی ندارد و همیشه هر کسی ساز خود را می‌زند و هنوز کشمکش کمیته داوران و دپارتمان داوری وجود دارد و دودش در چشم باشگاه‌ها و داوران می‌رود!

 • پرسپولیس به «گلات» نزدیک می‌شود

  پرسپولیس به «گلات» نزدیک می‌شود

  تهران- ایرناپلاس- پرسپولیس در صورت پیروزی در دیدار امشب به کسب پنجمین قهرمانی متوالی و کسب «گلات» نزدیک‌تر می‌شود.

 • زیبایی‌های دنیای فوتبال

  زیبایی‌های دنیای فوتبال

  تهران -ایرناپلاس- کریستیانو رونالدو کاپیتان تیم ملی پرتغال در دیدار با تیم ملی فرانسه در یورو ۲۰۲۰، با زدن ۲ گل، تعداد گل‌های ملی خود را به عدد ۱۰۹ رساند و به علی دایی رسید تا هر دو به طور مشترک عنوان بهترین گلزن بازی‌های ملی جهان را تصاحب کنند.

 • آیا سیستمی برای نظارت بر مدارس فوتبال وجود دارد؟

  آیا سیستمی برای نظارت بر مدارس فوتبال وجود دارد؟

  تهران- ایرناپلاس- تابستان از راه رسید و مدارس فوتبال یکی از راه‌های رسیدن کودکان به رویاهای‌شان است. با گذر زمان بر تعداد این مدارس افزوده می‌شود و انتخاب یک گزینه مناسب برای خانواده‌ها دشوار خواهد شد.

پرسش از خبر