مشروح اخبار پلاس ورزش

 • در حمله موفق، در دفاع مشکل‌ساز

  در حمله موفق، در دفاع مشکل‌ساز

  تهران- ایراناپلاس- ساعاتی به آغاز شهرآورد ۹۵ نمانده و همه برای دیدن این دیدار لحظه‌شماری می‌کنند حتی سپاهانی‌ها که شکست یا تساوی پرسپولیس در این بازی خبر خوشایندی برای‌شان خواهد بود.

 • شهرآورد ۹۵ از نگاه پیشکسوتان و هنرمندان

  شهرآورد ۹۵ از نگاه پیشکسوتان و هنرمندان

  تهران- ایرناپلاس- مرتضی فنونی‌زاده و کوروش برمک پیشکسوتان فوتبال پرسپولیس، مهران رجبی و امیر غفارمنش از هنرمندان طرفدار استقلال در گفت‌وگوی تصویری، درباره شهرآورد ۹۵ به ایرناپلاس چه گفتند؟

 • حاشیه‌های تمام‌نشدنی یک بازی؛ «مکتب شاهین» کجاست؟

  حاشیه‌های تمام‌نشدنی یک بازی؛ «مکتب شاهین» کجاست؟

  تهران- ایرناپلاس- این روزها دوباره شاهد حاشیه‌ و جنجال‌ در بازی سپاهان و پرسپولیس بودیم؛ حاشیه‌های تمام نشدنی بازی این دو تیم، علاوه بر تماشاگران، به بازیکنان، مربیان و حتی سرپرستان دو تیم نیز سرایت کرده است. با توجه به بی‌اخلاقی‌های رخ داده، این پرسش مطرح شده که برای پایان دادن به این روند، چه باید کرد؟

 • کودک‌آزاری مدرن؛ غفلت صداوسیما از آموزش به خانواده‌ها

  کودک‌آزاری مدرن؛ غفلت صداوسیما از آموزش به خانواده‌ها

  تهران- ایرناپلاس- استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به بخشی از زندگی واقعی مردم تبدیل شده به‌گونه‌ای که آنقدر به حضور در این فضاها وابسته شده‌اند که اگر اینترنت نباشد، زندگی‌شان مختل می‌شود؛ به فراخور همین رشد استفاده از فضای مجازی، برخی با رفتارهای وحشیانه از جمله کودک‌آزاری‌ها، به‌دنبال جلب توجه در این عرصه هستند.

 • نیش و کنایه‌ها به انتصاب‌های فدراسیون فوتبال

  نیش و کنایه‌ها به انتصاب‌های فدراسیون فوتبال

  تهران- ایرناپلاس- انتصاب‌ها در فدراسیون‌های ورزشی همیشه زیر ذره‌بین کارشناسان و ملی‌پوشان سابق و متخصصان آن حوزه قرار دارد؛ اما وقتی سخن از فدراسیون فوتبال می‌شود که حاشیه‌ها همیشه در صدر آن قرار داشته‌اند، بیشتر نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند. با توجه به انتظارها برای ایجاد تحول در این فدراسیون، برخی از حکم‌های صادره، با واکنش‌هایی نیز همراه بوده است.

 • تاخت‌وتاز کرونا در میان ورزشکاران؛ زندگی را دریابیم

  تاخت‌وتاز کرونا در میان ورزشکاران؛ زندگی را دریابیم

  تهران- ایرناپلاس- تا وقتی کسی در کنارت هست، خوب نگاهش کن! گاهی آدم‌ها آنقدر سریع می‌روند که حسرت یک نگاه سرسری را هم به دلت می‌گذارند. یک ﻋﺰﻳﺰ و ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ می‌رود، خوبی‌هایش عیان می‌شود! یاد بگیریم که همیشه، ﺁﺩﻡ‌ﻫﺎﯼ ﺍﻃﺮﺍف‌ماﻥ ﺭﺍ ﺧﻮﺏ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﯿﻢ ﻭ ﻗﺪﺭﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺪﺍﻧﯿﻢ؛ ﺯﻧﺪﮔﯽ آنقدرها هم طولانی نیست.

 • بازگشت ایران به‌ رده‌بندی جهانی فوتبال زنان

  بازگشت ایران به‌ رده‌بندی جهانی فوتبال زنان

  تهران- ایرناپلاس- براساس آخرین رده‌بندی منتشر شده از سوی فدراسیون جهانی فوتبال، تیم ملی فوتبال زنان ایران ضمن بازگشت به رده‌بندی رده بانوان، با ۱۳۵۸ امتیاز جایگاه هفتادم را به خود اختصاص داده است.

 • مهم‌ترین جایگاه در فوتبال مدرن

  مهم‌ترین جایگاه در فوتبال مدرن

  تهران- ایرناپلاس- دروازه‌بان، مهم‌ترین جایگاه در فوتبال مدرن به شمار می‌رود. تغییرات شگرف در نقش و وظایف این جایگاه، نشانه بالا رفتن سرعت فوتبال و شتاب انتقال توپ است. بازی‌سازی از عقب زمین بدون داشتن چنین دروازه‌بانی، ممکن نیست. حتی یک دروازه‌بان می‌تواند، شما را برنده یک بازی کند.

 • ای‌اف‌سی به دنبال خریدن زمان برای انجام بازی‌ها در بحرین

  ای‌اف‌سی به دنبال خریدن زمان برای انجام بازی‌ها در بحرین

  تهران- ایرناپلاس- از نگاه برخی رسانه‌ها، پاسخ دادگاه عالی ورزش (CAS) به پرونده دعوی ایران علیه بحرین برای میزبانی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر منفی است و فدراسیون فوتبال با انتشار متنی در سایت خود پاسخ دادگاه عالی ورزش را دو پهلو منتشر کرده است.

 • با تیم ملی فوتبال در این شرایط چگونه رفتار کنیم؟

  با تیم ملی فوتبال در این شرایط چگونه رفتار کنیم؟

  تهران- ایرناپلاس- تیم ملی ایران در سومین بازی خود با مربیگری دراگان اسکوچیچ مقابل سوریه قرار گرفت و به برتری دست یافت. این مربی کروات تا پیش از این توانسته بود با شکست دادن ازبکستان و بوسنی، رکورد صددرصد پیروزی با ایران را از خود برجا بگذارد.

پرسش از خبر